trener tereza

Tereza Jakúbková

Jakožto dítě z aktivně sportující rodiny mám k pohybu vždy blízko. Od gymnastiky, přes atletiku, po fitness. Od lítání na dětském hřišti až k úspěšným půl maratonům a přípravě na první maraton. Sport je mým životním koníčkem, ve kterém se i ráda vzdělávám. Mám kurz fitness trenéra ve Fitness institut Brno, zkušenosti s osobním i skupinovým tréninkem.

Životní krédo: „Nemůžeš? Přidej!" Emil Zátopek

trener Kačka

Kateřina Kučerová

Sport je součástí mého života již od raného věku. V pěti letech jsem začala cvičit aerobik, věnovala jsem se mu závodně. V roce 2015 jsem získala titul II. Vicemiss Aerobik ČR. V šestnácti letech jsem začala trénovat mladé dívky pod SVČ Doris. Aerobiku se věnuji i v současnosti na komerční úrovni. Několikrát ročně se zúčastním workshopů a různých akcí zaměřujících se na aerobik, step aerobik, dance, workout, body&mind, kde nasbírám vždy nové zkušenosti, které si pak přenesu i do své lektorské praxe. Kromě aerobiku hraji tenis, ráda plavu, lyžuji. Jsem slečna s úsměvem na tváři, která Vás ve fitku Infinity vždy ráda uvidí!

Motto: „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“


trener Kačul

Katka Zouharová

Pohyb mě provází už od dětství. Jako malá jsem navštěvovala taneční kroužek. Na střední škole mě pohltil společenský tanec, který jsem si zamilovala. S nástupem na vysokou školu jsem s ním bohužel skončila, ale pohybu jsem se nechtěla vzdát a to mě přivedlo ke kruhovým tréninkům a k posilování. Absolvovala jsem kurz Fitness v BP Sport Praha a funkční trénink ve Fitness Institut Brno.

Motto: „Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle.“ Mahátma Gándhí

trener vendula

Vendula Švábová

Sportem ku zdraví, ale ne k trvalé invaliditě.To je mým mottem. Při cvičení si u našich klientek zakládám na správném provedení cviků. Není nutné dělat dřepy s dvaceti kily na zádech, ale dělat dřepy kvalitně a spravně. To je mým cílem u každé klientky a i u mě samé. A když zrovna nedohlížím na Vás vzdělávám se, abych pro Vás byla ještě lepším koučem.

trenerka misa

Míša Benešová

Již od dětství mě rodiče vedli k všestrannosti, a to zejména ve sportu a aktivním životě. Na střední škole jsem hrála závodně volejbal a začla se více zajímat o fitness a celkově zdravý životní styl. Absolvovala jsem taktéž kurz fitness instruktora, díky kterému jsem získala mnoho nových zkušeností a cenných rad, které budu vždy maximálně využívat právě pro Vás, naše klientky. Budu se na Vás vždy těšit, až spolu zamakáme.

Motto: "Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle."